Tag Archive for Bodrum travesti

Ülkemizde Travestiler

Ülkemizde Travestiler

Ülkemizde bir çok travesti vardır ve bu sayede, ülkemizde insanların bakış açısı da genişlemektedir. Eskisi gibi travestilere değişik gözle bakan insanlar çevremizde çok azalmıştır. Sonuçta herkesin kendi tercihidir ve kendi hayatıdır. Özellikler büyük şehirlerde, Ankara Travesti, İstanbul Travesti, Antalya Travesti, Bodrum travesti çok yoğun şekilde bulunmaktadır. İnsanlar burada ayrı bir aleme akmak istediklerinde soluğu travesti barlarında ve diskolarında alıyorlar. Erkeklerin ve travestilerin yanı sıra kadınlar da bazen bu yerlere giderek eğlenebiliyorlar. Çünkü bu tür yerlerde kimse kimseye karışmadan, eğlenir ve herkes kendi alemindedir. Bu yüzden insanlar rahat oldukları için böyle ortamları her zaman tercih ederler. Travestiler ile birlikte olmak için de bir çok insan can atıyor. Sıradan ilişkilerden sıkılan insanlar travesti bularak onlar ile takılıp, farklı hayatları, farklı hazları elde ediyorlar ve kendilerine geliyorlar. Sizler de sitemizden hemen travesti bulabilir ve kendinize güzel bir hediye verebilirsiniz.

Travesti kimdir ve nedir

Travesti kimdir ve nedir

Kendi tercihi veya yaşam şartlarının getirmiş olduğu zorunluluk iler birlikte cinsiyet değişikliği yapan erkeklere travesti denilmektedir. Bazı travestiler cinsel organlarını yani penislerini operasyon geçirerek yok eder; bazıları ise penisli halleriyle partnerleriyle birlikte olurlar. Travestiler halk arasında genellikle tıro, nonoş, gibi kaba söylemlerle çağırılırlar. Ve genellikle halk tarafından dışlanmaktadırlar. Travestiler yoğun olarak İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara gibi büyük şehirlerde ve yazlık olarak çok fazla turist çeken şehirlerde sıkça görülmektedir. Halk arasında dışlansalar da kendi aralarında çok sıkı bir bağa sahiptirler. Nadiren de olsa halk ile iyi ilişkiler kurabilmiş olan travestiler vardır. İnsanlar bu travestileri tanıdıkça onların bu durumla yaşamanın ne kadar zor olduğunu az da olsa görürler. Travestiler genellikle geç saatlerde yol kenarlarında, otobanlarda veya halk deyimiyle sote yerlerde işe çıkarlar. Arabalarıyla gelen müşterileriyle anlaşabilirlerse araca binerek gözden kaybolurlar. Halk tarafından dışlanan travestilerin psikolojik baskıya dayanamayıp köprüden atladığını ve son anlarını videoya alarak kayıt ettiklerini muhtemelen haberlerden duymuşsunuzdur. Travestiler genellikle hastalık sonucunda bu seçimi yaparlar. Her ne kadar toplumumuz için yanlış olsa da unutmamalıyız ki onlarda bizim gibi insanlar.

 

Toplumdan Hor Görülen İnsanlar

Toplumdan Hor Görülen İnsanlar

Evet; doğru duydunuz travesti dedim. Çünkü Türk toplumunda travestilere seçimlerinden dolayı aşağılayıcı bir gözle bakılmaktadır. Onlara gerçekten çok kaba olan kelimelerle hitap edilmektedir. Travestiler kendi yapmış oldukları seçimlerden dolayı zaten yeterince zorlu bir süreçten geçerler. Bunun yanı sıra kendi öz aileleri onlara sırt çevirir. Tabi toplum tarafından dışlanmada ayrı bir olaylarıdır. Toplum tarafından hor görülüp aşağılansalar da bizim Türk erkekleri o azgın dürtülerine, sapkınlıklarına ve fantezilerine engel olamayıp onlarla beraber olmak için ücret ödemekten hiç çekinmezler. Ama sorsan en delikanlılar onlardır. Nedendir bilinmez ama travestilerin birçoğu doğu illerinden çıkmaktadır. Zaten yeterince kaba ve sert olan aile ortamında böyle bir hastalıkla karşı karşıya kalan erkekler çareyi batı illerine gidip orada hayatlarına devam etmekte ararlar. Hatırlarsınız ki bununla ilgili doğulu bir yönetmenin çevirmiş olduğu film de büyük etki uyandırmıştır. Travestileri toplum arasında hor görmek yerine onların da kendi halinde yaşamalarına izin vermek bence en doğru karar olur. Sonuç olarak travestiler de insanlar ve bu durum onların kendi seçimlerinden önce doğuştan gelen hisleridir.

Bodrum Travestileri İle Doya Doya Seks

Birlikteliğinizin düzgün ve sağlıklı ilerlemesi için yapmacık bir ilişki değilde gerçek bir aşk yaşamak ve tercihlerinizi aşktan yana yapmanız sizin için en uygun noktalardan bir tanesi olacaktır. Ruhen ve bedenen kendinizi iyi  hissetmeniz ve sağlıklı olması için yapmanız gereken henüz Travesti sitelerini kullanmıyor iseniz bu farklı tecrübeleri yaşamak ve kendinizi sağlıklı hissetmeniz için önemli adımlardan bir tanesi olacaktır. Platformda sizlerin dilediği ve istediği profilde Bodrum Travesti bayanları bulunmakta hepsi bir birinden güzel ve özel oldukça seksi fizikleri ile göz kamaştıran iştah kabartan her daim sizi mutluluktan havalara uçuracak Travesti bayanlarının olması sizler hayatınızda renk değiştirmek için güzel bir fırsat kesinlikle değerlendirip hem aşkınızı doya doya yaşaya bilir hemde seks hayatınızda gerçekten mutlu olarak zirvelere doya doya çıka bilirsiniz. Tabi ki sadece Travesti bayanları için güzellik ön planda değil tamam göreceli olarak arzulanmak Travesti bayanlarının’da hoşuna gidiyor ama genelde kalben ve gönül olarak gerçek anlamda yapmacık bir aşk değilde gerçekten onu istediği ve sevdiği için birlikte olmak isteyenleri tercih ediyorlar.  Hayatınızdaki bir çok yaşantıya yön veren sizin istedikleriniz ve seçimleriniz doğru seçimler sizi doğru şekilde yönlendirir ve güzel bir hayat yaşayarak mutlu olmanızı sağlar.  Adım adım bir mutluluğa ilerlemek ve renkli heyecan dolu hayata merhaba demek artık sizin için geçmişten çok daha kolay olacaktır. Tercihlerinizi gerçekten istediğiniz için doğru şekilde yapmanız sizin için hayatta attığınız en güzel adımlardan birisi olacaktır bunun için platformumuzda sizin tercihlerinizi doğru yapacak muhteşem Travesti bayanları gerçek sevgi ile sevilmek istiyorlar ve kendilerine gerçekten değer verecek insanı bulmak için doğru zamanı bekliyorlar o doğru zaman sizin  platformdaki bayanı seçtiğiniz an olacak oturup kalkmasıyla davranışlarıyla ve tavrıyla her konuda kendini geliştirmiş muhteşem güzellikleri ile hem sizin aklınızı başından alacak hemde sizi doya doya sevecek bayanlar vardır.  Hayatınızı çok güzel şekilde sürdürecek ve ruhunuzu sevgi, aşk ile besleyecek Bodrum Travesti bayanları ile tanışmak için bir adım atın ve hayatınızda hiç olmadınız kadar mutlu olun nefes aldığınızı anlayın.  Artık sizin için mutluluk an meselesi ruhunuzu besleyecek ve sizi sevecek o güzel Travesti bayanı bulmak çokta zor değil tamda burnunuzun ucunda sizi beklemektedir. Bazı elit beyler yoğun iş gününden ve sürekli çalışmaktan özel hayatına vakit ayıramadığı için ilişki yaşayamıyor ve seks hayatında körelmeye başlıyor ve zorlanıyorlar.  Bir erkeğin sürekli olarak cinsel hayatta aktif olması çok önemlidir.  Buna öneminin olduğunu bilmek ve buna göre hizmetlerini vermek kesinlikle Bodrum Travesti bayanları’dır. Peki bu durumun gelişme şekli nasıl meydana geldi.
Aslında bu sorunun cevabı erkeklerin isteklerinde saklıdır biraz düşünecek olursak mantıken nereden geldiğini anlaya biliriz. Erkeklerin Travesti bayanlarına düşkünlüğü farklı fantezileri ve tatları yaşamak ve ihtiyaçlarını diledikleri gibi geçirmek istedikleri için  isteklerini reddetmeden en iyi şekilde hizmetlerini veren Bodrum Travesti bayanları tercih talepleri’de artmaya başladı çünkü erkeklerini nasıl mutlu edeceklerini iyi biliyorlar ve daha önce yaşayamadığı seks deneyimlerini yaşatarak zirvelerde doya doya seks yaparak mutlu ediyorlar. Bu yüzden Borum Travesti bayanları her zaman bu kaliteli hizmetleri ve gerçek anlamda sevgileri ile kendilerinden sıkça söz ettirdikleri doğrudur.  Birliktelik için tercih edilen Travestiler  tercih edenlerin ne istediklerini iyi bilirler ve tercih eden kişininde Travesti partnerinin ne yaparım ne yapmam dediği ile bilgilendirdiği halde ısrar etmezseniz daha iyi olur çünkü bir Travesti bayanı  yapmam dediği şeyi yapmaz ve buda sizi biraz üzer o yüzden kendinize göre bir Travesti bayan profili bularak istediğiniz seks hayatını zirvede doya doya yaşaya bilirsiniz.

Muhteşem Farklı Fantezileri Bodrum Travestileri ile Keşfetmek

Diğer fantezilere açık olmak hep aynı fantezileri denemenin vermiş olduğu farklı fanteziler arayış içinde olmaktır. Aradığınız farklı fantezileri keşfetmek ise Bodrum Travesti bayanlarında bulunmaktadır. Keşfetmek içi Bodrum Travesti bayanları ile daha tanışmadıysanız bu muhteşem farklı fantezileri keşfederek yeni tecrübelere mutluluğun zirvesinde doyasıya yaşamanız an meselesidir. Azımsanamayacak ölçüde tercih edilen Bodrum Travesti bayanlar ile birlikteliklerini gerçekleştiren tercih sahibi kimseler aldıkları zevki tattıkları farklı fantezileri tecrübe ettikten sonra daha önce böyle bir birliktelik  yaşamadıklarını düşünmesi kesinlikle bu yüzdendir. Muhteşem ve kaliteli bir cinsel birliktelik farklı heyecanlar ile birleşen fantezileri hayal ettiklerinden daha ateşli ve muhteşem bir seks gerçekleşmesi için hislerinizi ve duygularınızı anlaya bilecek bir partner bulmanız siz elit insanlar için en iyi tercihtir. Tarifi mümkün olmayan zevkleri yaşatan Bodrum Travesti bayanları bu noktada görmemezlikten gelinmemelidir zira çok şey kaçırdığınızı belirtmek isterim. Tercih edilen Bodrum Travesti bayanları unutulmaz zevkleri vazgeçmesi imkansız olan fantezileri kaliteli bir seks hayatını tercih edildiklerinde karşısındaki partnerinin fantezilerini ve arzularını iyi bildikleri için muhteşem bir fantezili organzm dolu bir geceye imza atmak için kesinlikle zorlanmıyorlar. Onu tercih eden partnerini kafa yapısında olmak ve onu duyguları ve düşünceleri ile anlaya bilmek hislerine her şekilde karşılık vermek partnerini dilediği şekilde mutlu etmek her Travesti bayan için kolay değildir.  İstekli ve arzulu bir şekilde gerçek bir samimiyet içerisinde partnerini anlamanın önemi oldukça büyüktür. O halde herkesin fantezilerini genişleterek gerçekten aradığı partneri bulması gereklidir ki bunu başara bilen aradığı kritellerde bir Travesti bayan partneri bulan  kimseler daha büyük ve farklı fanteziler yaşıyor dilediği zevke kavuşuyor demektir. Seks yaparken daha önceden belirlenmiş  Travesti partnerini  istenilen fanteziler içinde bilgilendirmek o an atmosferini daha heyecanlı yapmak için önemlidir ancak istenilen fizik yada istenilen aktiflik partnerden gelmiyor ise bu fantezilerin gerçekleşmesi neredeyse imkansızlaşır ve gününüz berbat bir şekilde sonuçlana bilir. Öncelikle kafanızdaki profile ulaşmak Travesti partnerinizin hangi özellikte olması gerektiğini belirlemek ve ona göre tercih yapmak gerekir. Eğer fanteziler hemcins ilişkilerini gerçekleştirmek istiyor ve bunu karşı cinsle gerçekleştirmek isteniyorsa büyük bir yanılgıya düşülmemiş demektir. Eğer farklı fantezileri tecrübe etmek ve güzel zevkleri yaşamak istiyorsanız bunu Travesti bayanı ile gerçekleştirmek istiyorsanız kesinlikle amacınızdan başka bir şeye sapmadan istediğiniz fanteziyi yaşamanızda fayda var. Aksi halde duygularınızı ve hislerinizi bastırır dilediğiniz şekilde zevkleri ve fantezileri yaşayamıyorsanız bu ilişkiler gerçekleşmediği için seks hayatınızda ufak ufak problemler çıkaracaktır buda sizin için iyi bir durum olmaz. Elit beylerin bu sıralar sık şekilde Travesti bayanlarını tercih etmeleri mutlu olmaları’da bu farklı fantezileri tadıp yaşadıkları içindir. Çünkü tam keşfedemeyen ne tür partner istediğinin farkına varamayanlar fantezi dünyasını genişleterek en doğru seçimi yakaladıklarında büyük zirvede mutluluklar yaşarlar.
Tecrübeleri sabit tutmak aynı tecrübeleri defalarca yaşamak seks hayatınızda sizleri sıka bilir.  Sadece dıştan gelen etkilere göre seks hayatı yaşamak belkide istenilen fantezilere ulaşmak için en büyük engellerden biridir.  Bunu fark edebilmek için muhakkak fantezi dünyanızı genişletmek ve yeni muhteşem farklı fantezileri yeni deneyimleri tecrübe etmek için Bodrum Travesti bayanları ile kendi dünyanızda daha muhteşem zevklere ulaşa bilirsiniz.  Özlenilen ve hayalini kurduğunuz bir çok fantezi çeşitleri gerçekleştiremediğiniz kesinlikle yanlış partner seçimlerinizden kaynaklanıyor ve tecrübe edinmenizi köreltiyor. Hislerinize güvenmeli ve tam anlamıyla istenilen mutluluğa ulaşmanız için sınırlarınızı zorlayarak yeni tecrübeler sahibi olmalısınız bunun için sizleri farklı fantezileri muhteşem şekilde kaliteli seks hizmeti veren Bodrum Travesti bayanları ile tanışarak yapa bilirsiniz.

Travesti Partneriniz ile Hayatınıza Anlam Yükleyiniz

İnsanları yönlendiren ve  hayatlarına anlam yükleyen şeyler aslında büyük mutluluklar değil bazende ufak ufak her anı dolu dolu yaşatan şeylerdir. Hayatınızda ne kadar çok küçük mutluluklar olursa daha dolu ve daha anlamlı olduğunu aklınızdan çıkarmayın.  Çünkü küçük mutluluklar büyük sıkıntılarınızı hayatınızdan uzaklaştırır.  Büyük mutluluklar insana kısa süreli hazlar yaşatır ve insan için her zaman geçicidir. Ancak küçük mutluluklar her ana sığar ve hayatınıza daha çok anlam yükler. Bu yaşamı idrak edebilen ve hayatında küçük mutlulukları sıkça sokan kişiler hayatlarına güzel anlam yüklerler ve yaşadıklarından asla pişman duymazlar. Cinsel tercihler için seçilen partnerle doğrudan bağlantılıdır küçük mutluluklar yaşamak.  İstediği tarzda partnerler bulan kimseler ve isterlerse Travesti partner ile sıkça küçük mutluluklar alan birisi güzel hayatında anlam yüklü zamanını geçirir.  Kendi tarzları ile çok farklı olan Travesti bayanlar hayatlarına giren ve birlikteliklerinden daha çok memnun olan partnerleri ile zevklerin ve hazların tadına vara biliyor ve onlara gerçek anlamda mutluluğu tattıra biliyorlar.
Hayatlarına bu tarzda anlam yükleyen ve gerçek adresi iyi bilen kimseler için en kaliteli olarak bilinen Bodrum Travesti bayanları ola biliyor.  Yaşattıkları hazlar ile verdikleri zevklerle hafızalarda büyük bir yer alan ve kesinlikle en az bir kere daha tercih edilen Bodrum Travesti bayanları yine en çok tercih edilen ve arzulanan istenilen bayanlar arasında yer alıyor.  Bir başka insanın mutluluk için tercihlerini kimselerin yargılanamıyacağı bir durum olmadığından istedikleri gibi yaşamayı hayatlarına anlam yükleyen kişiler kendileri için en doğru olanı yapıyorlar.  Hayatlarını küçük mutluklarla dolduran kişi hem zevkine hemde özgürlüğüne çok düşkündür.  Bu düşkünlük ciddi mutlulukların kapısını açar ve  onların hayatlarından zevk aldıkları noktaya getirirler.  Döngüsel süreçten geçip zaman zaman küçük mutlukları büyüterek hayata devam etmektense belkide bu tarzı benimsemek kişiler için daha iyi ola bilir.  Bu düşünceler ve hayatlar yaşanılan mutluluklar kimileri için ters kimileri için düz gelsede alınan mutlulukları ve hissedilen zevkleri asla gölgeleyemez ve herkez kendi farklı tarzlarda zevkini zirvede yakalaya bilir.
Kendi için doğru olduğunu düşünen ve bu şekilde yaşadığı ve bu şekilde mutlu olduğu için başka kimseler ön yargıda bulunmamalı ve herkez kendi hayatlarını yaşamalı diye düşünüyorum. İstediği şekilde hayatına anlam yükleye bilir bizim kimsenin hayatına  nasıl anlam yüklediğine karışma gibi lüksümüz yok çok saçma olur siz anlayışlı insanlar için sıkıntı yok ama anlayışsız insanların anlamaları için biraz adım atmalıyız diye düşünüyorum. Başkalarının sizleri yönlendirdiği hayatlardan zevk almaya çalışıp boşa zaman kaybetmektense bu şekilde yaşamak daha iyidir diyorum.

Travesti Partnerlerine Güvenmek

Zaman ilerledikçe güvenilir bir partner bulmak artık oldukça zor. Veyahut imkansizda değil. Siz elit beylere Travesti bayan partner bulma şansını platformumuzu ziyaret ederek biraz gezindiğinizde kritellerinize uygun güvenilir bir Travesti partner bulmak yetrli olacaktır. Bir insanın güvelilir olup olmadığını oturup kalkmasından ve karakterinden konuşmalarından sizlere yaklaşım şeklinden anlaya bilirsiniz. Bulduğunuz Travesti partnerleri ile günlerce sohbet edip konuşarak güvenilirliği hakkında az çok bilgi edine bilirsiniz. Travesti partneriniz ile sohbeti ilerletip güvenilir olduğuna emin olduğunuz zaman görüşmelerinizi rahatlıkla yapa bilirsiniz. Siz elit beylerin kafa dengine uygun Travesti partnerleri bulduğunda ve kendinizi son derece güvende hissettiğinizde görüşmelerinizi güven içinde yapa bilirsiniz.  Güven duymadığınız bir partner adayı için sohbetinizi kese bilir başka bir partnere yönelerek diğer partner adayını tanımaya başlaya bilirsiniz. Çünkü birbirinden farklı bir  sürü değişik insan hemen hemen bu sistemi kullanıyor. Birbirlerinden hiç bir çıkar sağlamadan sadece dostluk arkadaşlık olmak isteyen elit beyler Travesti partneri bulma sürecine girecektir. Aynı düşüncelere sahip olduğunuz size benzer bir sürü insan olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Her insan şu hayatta yanlızlığına çare bulmak her konuda dertleşip sohbet etme imkanı olarak güvene bilmek ve bütün sırlarını döküp rahatlayacağı bir Travesti partner bulmak ister. Eğer sizde bu şekilde yanlızlığınıza çağre bulmak peşindeyseniz platformumuzda gezinerek ve gerçek güvenilir samimi bir Bodrum Travesti partner adayı bulmak. Bu yeni başlangıç dostluğun ve arkadaşlığın hiç bitmeden güven içinde devam etmesi için karşılıklı güven duymak her iki taraf içinde güzel bir başlangıç olacaktır. En kaliteli gerçek samimiyetleri ile siz elit beylere kendilerini ispatlamak için bekleyen Bodrum Travesti bayanları ile bir adım atarak yanlızlığınıza güvenilir bir şekilde son vere bilir ve bu dostluğun getirdiği arkadaşlığın devam ettiği platformda güzel anılara imza ata bilirsiniz.

Bodrum Travestileri İle Zevki Elden Bırakmayın

Partnerini her anlamda mutlu etmek ve karşılıklı bir çok problemi gidermek için kesinlikle zevke odaklanmalı ve bir çok olumsuz etkileri kapı dışına atmak gerekir. Bunu başara bilen çiftler oldukça kendilerini sorunsuz bir cinsel hayatın içerisinde bula bilirler.  Her çiftin alacağı hazzı ve zevki düşünürsek ve daha düzenli bir sex hayatını elde ede bilmek için yapılması gerekenlerin başında mutlaka zevke yoğunlaşmak ve sorunları dışarda bırakmak gelir. İlişki partnerlerin yapacağı konu sex olduğu sürece mutlaka zevke yoğunlaşmak ve arada oluşan sıkıntıları göz ardı ederek düşünmemeleri ve yatağa yansıtmamaları gerekir. Çünkü ufak sorunları dert ederek büyük sorunlar haline getirilirse  ilişki sırasında sexse olumsuz etkiler vereceği için birlikteliğide tehlikeye atmış olursunuz. Aslında sex problemlerinin çözüle bileceği partner ile yakınlaşa bilme yollarından birisi olarakta görülebilir.  Nedeni ise sıkıntıların yatağa girildiğinde unutulur hal alması için mükemmel bir haz alınır ve birliktelik sırasında oldukça hoş bir zevk alınırsa aradaki problemler ve sorunlar daha çabuk unutulur ve partneriniz ile bütün sorunları bir bir üstesinden gele bilirsiniz.  Zevke odaklanmak ve alacağınız hazzı partneriniz ile birbirinize hoş sıcak dokunuşlar yaparak sorunsuz bir birliktelik yaşamak ve bütün sorunlarınızı aşa bilmek için ilişki sırasında mutlu olduğunuzda bütün tehlikeli sorunları ortadan kaldıra bilmek için etkili bir yöntemdir.  Elinizde mevcut olan bütün yöntemler işinize yaramıyor ise ve partneriniz ile sorunlarınızın üstesinden gelemiyorsanız sex konusunda sıkıntı içerisindeyseniz bu yöntemi deneyerek tekrar yakınlaşa bilirsiniz.  Sex ile mutlu olan partneriniz bu gibi sorunları prüzleri görmezden gelir ve sizin istediğiniz kıvamda olacaktır.
Bu yöntemleri deneyen ve oldukça rahatlatan Bodrum Travesti bayanlar her ilişkide zevke odaklanarak mutluluğu yakalaya biliyorlar. Sorunlarını ve sıkıntılarını gidermek için bu yöntemi kullanan Bodrum Travesti partnerlerini tercih ettiklerinde çok daha sıcak hoş bir samimiyet kura biliyorlar. Özellikle daha çok zevk almak için ve eşleri ile yaşayamadıkları zevkleri yaşamak ve tecrübe etmek için tercih edilen Bodrum Travesti  bayanlarının bu konuda popüler olması zevke odaklı olmaları ile açıklaya biliriz. Partnerlerinin her birini özenle mutlu ve memnun ede bilmek için oldukça zevkine düşkün oldukları için partnerlerinin mutluluklarını her konuda sağladıkları için hiç bir zaman pişman olmuyor ve yaşadıkları problemleri sıkıntıları unuta biliyorlar.
Birlikte olduğu hayatını sürdürdüğü partnerleri ile daha inatçı fantazilerini ve arzularını gerçekleştiremediği sex hayatını Bodrum Travestileri ile gerçekleştirdikleri için Popüler tercih olmayı yitirmiyor aksine oldukça yükseltiyor. Zevki yaşattığı için bir Travestinin hemen hemen memnun ve mutlu edemediği hiç bir partner adayı bugune kadar görülmemiştir. Hatta artı yönde sex deneyimini daha farklı şekilde yaşatarak deneyimlerinin onu nasıl geliştirdiği görmezden gelinemez. Azımsanmıyacak ölçüde Bodrum Travestilerinin talep aldığı ve her halukarda partnerine unutulmaz anlar yaşattığı ve sex partneri olarak daha çok mutlu ettiği görüldüğü gibi çoğu sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdanda sizleri uzaklaştırdığı ve bu hizmette gerçekten Travestilerin daha çok tecrübeli olduğu yaşayacağınız ve tercih hakkınızı Travesti partnerinizden yana kullandığınızda bire bir görecek ve hissedeceksiniz. Platformumuzda sizlerin bütün sorunlarınızdan uzaklaştıracak Bodrum Travesti partnerlerine ulaşa bilir ve o doyumsuz mutluluğu yaşaya bilirsiniz.

Güzelliklerle Travestiler

Güzellikler göreceli olasada her bayanın vazgeçilmez rüyası bakımlı ve göze çarpan o ihtişamlı bayan olmaktır. Travesti bayanlar bu konuda oldukça tecrübeli olup kendilerine fazlası ile bakım yapmaktadırlar. Her bayanın yaptığı gibi Bodrum Travesti  bayanları günlük bakımlarını aksatmadan a ‘dan ‘z ye ne bakım gerekiyorsa yapıyorlar ve ciltleri prüzssüz orantılı bir fiziğe sahip olmayı başarmışlardır. Konumuz güzellik iken tabiki sadece insanın dış güzelliğinden bahsetmek doğru olmaz. İnsanda önemli olan ruh güzelliği dış güzellik kadar etkileyicidir. Bir nesneyi nasıl görmek isterseniz öyle bakarsınız. Dışarda gezerken yada yolda yürürken sizlere bakan insanlar varsa büyüleyici güzelliğinizden dolayıdır ve size bakan insanların başlarını döndürmüşssünüzdür güzelliğinizle. Bir güzellik  tanımı yapacak isek bu şekilde yapa biliriz. Ancak bir insan iki güzelliğe sahip ise tam manası ile güzeldir diye biliriz ruh güzelliği ve fiziksel güzellik ile bütünleştiğinde tarifi imkansız bir kişi ile karşı karşıya gelirsiniz. Hem fizik hemde ruh güzelliğide varsa bir insanda her ikisinide dengeliye bilmeli. Bayanlarda yoğun bir şekilde görülen güzellik uğruna tıbbi müdehalerle esnetik opreasyonları yapılmaktadır buna aslında vücudu deforme etmekte diye biliriz. Çünkü şuan genç yaşta güzellik uğruna geçirdikleri operasyonlardan memnun olan ama ilerideki yaşlarda nelerle karşılaşacaklarını bilmeden bu operasyonları geçiren insanlar birde ilerisini yada  genç yaşta operasyon geçiren insanların şimdiki hallerine bakmalarını tavsiye ede bilirim ozaman operasyonlardan uzak dura bilirler. Neşter atılan bir yer ilerideki yaşlarda sarkma evresimine geçer ve o güzellikten hiç bir eser kalmamaktadır. Herzamanki olduğu gibi kişi yada kişiler doğal olduğunu kabul edip o şekilde hayatlarını sürdürmeleri gerekir. Eğer bir insan kendini olduğu  gibi doğal şekilde kabullendiremiyorsa kişi kendini topluma asla kabullendiremez kişinin kendi ile bu konularda herzaman barışık olması gerek. Güzellik bu evrenin doğanın bir bütünüdür ve herşey bir bütün olunca güzeldir. Güzel bir kadın güzel bir çiçek yada güzel olan ne varsa güzeldir. Eğer bir nesne olduğundan çok dikkat çekiyorsa ya çok güzeldir yada çok çirkindir zira insanın yada kadının çirkini yoktur.  Yıpranmış bir heykeli ele alacak olursak biraz bakımdan sonra onu ellerinizle eski güzel haline getire bilirsiniz güzellik ve bakım bunun için önemlidir. Gereken tek şey kendinize doğal bir şekilde bakımlarınızı aksatmadan sağlamak cilt bakımı olsun tırnak bakımı olsun ne bakım gerekiyorsa  bunları düzenli olarak yaparsanız uzun yıllar doğal olarak güzel kala bilir ve o büyülü bakışları üzerinize çeke bilirsiniz bunların artı yönü güzelliğinizin yanında ahlak ve saygı,sevginizide yitirmemeniz gerek bunlar insanlara bahşedilmiş bir hediyedir. Size bahşedilmiş güzelliklerinizi operasyon geçirerek uzun yıllar doğal güzellikle yaşamanızı kısıtlamayın bunları iyi yada kötü şekilde kullanmak sizlerin elindedir. 

Ruh İkiziniz Travesti ve Travestiler

Seçimlerinizi yaparken sizlerin koyduğu kriteller sizlerin sex yaparken alacağınız zevkleri etkiler. Olumsuz yada olumlu şekilde etkileneceğiniz bu kritelleri herzaman en uygun yerde bırakmalı ve sürekli gözden geçirmeniz gereklidir. Nedeni ise sürekli değişen yeni tarzlarla tanışmanız düşüncelerinizi ve kritellerinizi değiştirmiş yada esnetmiş olabilir.
Kendinize uygun partnerleri bulmanız sizleri iyi anlayan tamamen ruh eşiniz olması ve nelerden hoşlandığınızı hangi şeylerin sizi moralmen yada birliktelik sırasında mutluluk verdiğini iyi bilmeniz gereklidir. Hayatınıza yeni giren partnerinizin sizlerin nelerden hoşlandığını ve nelerden mutlu olduğunuda iyi bilmelidir ki bu sizin ruh eşiniz olmasını sağlar birbirinizi tamamlaya bilirsiniz.
İsteyenler için travesti hizmeti verenlerin her yeni partner geldiğinde bunların normal bir durum olduğunu ve karşısındakinin ne hissettiğini iyi bildiklerini anlata biliyorlar.
Bu tarz ilişkilerde toplumsal olarak iyi bakılmasada seçimlerini Travesti partneri tarafından yapılığında yaşadıkları ilişki sonrası düşüncelerinin değiştiği ve ruh eşini bulduğunu anladıklarında farklı partner arayışlarını sonlandırmış oluyorlar.
Dış görünüşleri ile büyüleyen cazibelerine kapıldıkları Bodrum Travestileri en uygun partnerler olarak tercih edenlerin kendi istekleri doğrultusunda ruh eşini bulduklarınıda söyleye biliriz. Çünkü öncelikle başka tarzda aradıkları mutluluğu bulamadıklarında tercihlerini Bodrum Travestilerinden yana kullandıklarında en uygun Travesti partnerleri olduklarını sık sık dile getiriyorlar. Kendileri için önemli olan karşısındaki partnerinin mutluluğu olduği için hizmetlerinde hassas olan Bodrum travestilerinin hizmetleri sonucu deneyimlerini ilk kez Travesti partnerinde yaşadıklarında bir çok partnerlerinden olumlu ve güzel anlamda tepkiler alıyorlar. Hissettiklerini yaşayamayıp yanlış partner seçimlerinde doğru partner arayışlarının aslında Bodrum Travestilerinin olduklarını öğrenince seçimlerini kullanan partnerler için vaz geçilmez bir durum oluyor. Kendini ruh eşi ile mutlu olduğu Travesti partneri ile herzaman birlikteliği sırasında daha zevk verici ve daha mutlu günleride beraberinde getiriyor. Bu sebeple Bodrum Travesti partnerini tercih ettiklerinde ruh eşini bulduklarını anlamaya başladıkları süreç fazla uzun olmuyor aldıkları zevklerin tarifsiz olması hissettikleri duygunun ilişkilerin sonunda yaşadıklarında anlıyorlar. İstediği bir ilişki Travesti ile birlikte yaşayacağı ilişki ise tercih hakkını başka bir partner üzerinde hayal ederek yaşamak fayda etmeyecektir. Tercihlerinizi ve seçimlerinizi mutlu olmak için yapıyor iseniz bunları eş cinsel kişiler üzerinde yaşamak isterseniz çekinmeden ve özgür iradenizle seçimlerinizi yaparak ruh eşinizi bula bilir ve dilediğiniz mutluluğa huzura kavuşa bilirsiniz.

« Older Entries